miejsca mocy

z Dziadem Borowym

“Przypuszcza się że było to miejsce kultu dawnych Słowian. Stara legenda głosi, że istniało w Puszczy miejsce, w którym gromadzili się wtajemniczeni, by wykorzystując swoją moc i kamieni powstrzymywać wrogów i złe moce. Być może te pradawne rytuały odbywały się w tym miejscu. Jest to prawdopodobne- położone w pobliżu uroczysko nosiło niegdyś nazwę Czartowe Błota. Odwiedzający to miejsce radiesteci potwierdzili podwyższone promieniowanie elektromagnetyczne”.

Zapraszam wszystkich, których interesują czasy kiedy Puszczę zamieszkiwali słowianie oraz te bardziej odległe czas; wszystkich, którzy chcieliby poczuć i zobaczyć miejsca mocy – te znane z przewodników, a i te ukryte w ostępach prastarej puszczy, które mi się ukazały. Jeśli jesteście zafascynowani magią pokażę wam kamienne kręgi i opowiem o tych miejscach. Opowiem o wiedźmach, które zamieszkiwały puszczańskie ostępy, a zostały po nich miejsca i legendy – ale czy na pewno? Czy naprawdę odeszły wiedzmy i druidów też nie ma? Na te pytania odpowiesz sobie sam po wyprawie z Dziadem w te miejsca, które pozostawili dla nas.

Szczegóły wycieczki:

– czas około 5 -6 godzin lub 7-8 godzin,

– długość trasy ustalam z uczestnikami wycieczki (zależy od formy uczestników),

– miejsca które zobaczycie też są ustalane z uczestnikami wyprawy,

– poznacie miejsca które nie są oznaczone na mapach, są tylko mi znane,

– odwiedzimy kurhany które znajdują się na terenie puszczy.

Przygotujcie się na wyprawę w inny świat, świat druidów, wiedźm, kamiennych kręgów, słowiańskich świątyń i magicznych drzew. Po tej wyprawie zmieni się Wasze postrzeganie świata.

Zapytaj o wolny termin!

Pamiętaj – jeśli chcesz przyjechać ze zwierzakami proszę o taką informację wcześniej.